Haber

14 Mayıs seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun Batman oy oranları

Kemal Kılıçdaroğlu yarasa Adam Kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan yarasa Adam Kaç oy aldı? Soruların yanıtları gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. Batman geneli ve ilçe ilçe Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun 14 Mayıs seçimlerindeki Batman oy oranlarını sizler için derledik. Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun Batman’daki oy oranları! Kılıçdaroğlu Batman’da kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı? Detaylar haberimizde…

14 MAYIS SEÇİM SONUÇLARINA GÖRE BATMAN’DA KİM LİDER?

Açılan sandıkların açılma oranına göre Batman’da Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 67.57; Recep Tayyip Erdoğan yüzde 30,95; Sinan Ogan yüzde 1,2 oy alırken Muharrem İnce yüzde 0,29 oy aldı.

ERDOĞAN BATMAN 14 MAYIS’TA KAÇ OY ALDI?

Batman’da oyların yüzde 30.95’ini alan 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; Gercüş ve Sason kazalarında üstünlük sağladı.

14 MAYIS SEÇİM SONUÇLARINA GÖRE KEMAL KILIÇDAROĞLU BATMAN’DA KAÇ OY ALDI?

Batman’da oyların yüzde 67,57’sini alan 13’üncü Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu; Merkez, Beşiri, Kozluk ve Hasankeyf ilçelerinde üstünlük kazandı.

BATMAN’DA SİNAN OGAN KAÇ OY ALDI?

13. Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Ogan Batman’da 3 bin 941 oy alarak yüzde 1,2’ye ulaştı. 14 Mayıs ve 28 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan oysonuçlardaki ayrıntılı haritayı inceleyin ve

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu