Ekonomi

Arçelik A Fry ile yemek pişirmek kolaylaşıyor

Arçelik’in yeni A Fry teknolojili ve buhar destekli 2’si bir ortada ankastre fırını, yemekleri yalnızca 1 kaşık yağ ile pişirerek sıcak havanın fırının içerisinde eşit dağılımına imkan tanıyarak yüzde 40 daha homojen bir pişirme sağlıyor.

Arçelik’ten yapılan açıklamaya göre, yenilikçi teknoloji ve tasarımları ile tüketicilerinin hayatlarını kolaylaştırmak için çalışan Arçelik, A Fry 2’si Bir Ortada Ankastre Fırınını yemek yapmayı sevenlerle buluşturuyor.

Özel dizaynlı delikli tepsi tasarımı ile sıcak havanın yiyeceklerin etrafında dolaşmasını sağlayarak yiyecekleri çıtır hale getiren A Fry teknolojili ve buhar takviyeli (su depolu) ankastre fırın ister bir kişi ister daha fazla kişi olsun sırf 1 kaşık yağ ile yemekleri kurutmadan homojen, dumansız ve sağlıklı bir pişirme sunuyor.

Fırının aktif pişirmesi sayesinde pişen yiyeceği karşıt yüz yapmaya gerek kalmıyor. Ayrıyeten ekstra güç kaybı önlenmiş oluyor. Ankastre fırının yenilenen fan sistemi, ızgarası ve iç tasarımı sayesinde sıcak hava fırının içerisinde dağılıyor. Bu sayede yüzde 40 daha homojen pişirme sağlıyor ve her pişirmede birebir sonucu veriyor. Sağlıklı patates kızartmalarından et-tavuk yemeklerine kadar istenilen yiyeceği en düzgün biçimde pişiriyor.

Buhar takviyeli pişirme teknolojisine sahip Arçelik A Fry kolay kolay kullanılıyor. Fırın kapağını açmadan suyu basitçe hazneye koyma imkanı tanıyan A Fry ile programı seçip sıcaklığı ayarladıktan sonra 3 adımda âlâ bir lezzete ulaşılıyor. Fırın kapağı açılmadan ön ısıtma sonrası pişen yiyeceğe su ek edilmesi sayesinde; güzelce kabaran hamur işlerinin dışı çıtır çıtır pişerken içleri yumuşacık kalıyor. Et ve tavuk yemekleri ise suyunu kaybetmeden çok daha yumuşak bir biçimde pişiyor.

72 litrelik iç hacme ve A + güç düzeyine sahip Arçelik A Fry’da, plastik, alüminyum, bakalit sac gereç bulunmuyor. Delikli çelik tepsi bulaşık makinesinde rahatça yıkanabiliyor. Eserin siyah, beyaz ve gri olmak üzere üç renk alternatifi mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu