Yaşam

Cartoon Network’ten çocuklara yeni yıl hediyesi

En sevilen çizgi filmlerin adresi Cartoon Network, Kral Şakir’in yeni bölümleri ve yepyeni çizgi filmi Jade Armor ile yeni yıla ‘Merhaba’ diyor. Kral Şakir yeni bölümleriyle
2 Ocak 18:00’de Cartoon Network’te çocukları bekliyor. Yeni kahraman Yeşim Zırh da 2 Ocak 17.30’da yayınlanacak olan ilk bölümüyle çocuklarla buluşmaya hazırlanıyor.

Kahkahanın ve eğlencenin adresi Cartoon Network, 2023’ü özgün çizgi filmlerle karşılıyor. Türkiye’nin en sevilen çizgi film karakterlerinden Kral Şakir’in orijinal bölümleri 2 Ocak 18.00’den itibaren Cartoon Network ekranlarında çocukları bekliyor. Kral Şakir, yeni dönemde yeni arkadaşı Filsu’yu çocuklarla tanıştırmaya hazırlanıyor. Hızlı konuşan ve yerinde duramayan Şakir’le yaşıt olan Filsu, tekerlekli sandalyesinde o kadar hızlı hareket eder ki kimse ona yetişemez.

Efsanevi bir kahraman ve mistik bir savaşçı olan Jade Armor’ın hikayesi de yeni yılda Cartoon Network ekranlarında yayınlanıyor. Gizemli bir bileklikle Yeşim Zırh’a dönüşen Lan Jun’a heyecanlı maceralarda arkadaşları Theo, Alisha ve mistikler eşlik ediyor. Jade Armor, 2 Ocak 17.30’da Cartoon Network’te çocuklarla buluşuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu