Haber

Ceyda Düvenci, 8 yıllık eşinden boşanacağı iddiasını yalanladı Bülent Şakrak: Çok mutluyuz

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak 2015 yılında dünyaevine girdi. Bir oğulları olan çiftin 4 ay önce boşanma kararı aldığı iddia edildi. Ayrılık tartışmaları hakkında sessiz kalan çiftten beklenen açıklama geldi.

“ÇOK MUTLU BİR ÇİFTİZ”

Çiftin bir süredir çift terapistine gittikleri ancak ayrılık kararlarından vazgeçmedikleri iddia edildi. Son tartışmanın ardından Instagram hesabından bir görüntü yayınlayarak ayrılık iddiasını yalanlayan Düvenci, “Artık sessiz kalmamam gerektiğini anladım. Bugün yine saçmalık. haberler Öyle zor günlerden geçiyoruz ki, böyle şeylere tepki vermemek gerektiğini düşünen taraftaydı. Yaşadığımız hayat belli, yaptıklarımız belli ama görüyorum ki sonu yok. Hızlıca küçük bir açıklama yapmak istiyorum. Biz çok hoş bir çiftiz. Sorun yok… Sandığınız gibi durumlar söz konusu bile değil… Ağzıma bile sokmak istemediğim durumlar” dedi.

“6 aydır yoğun bir proje içerisinde olduğumuz için pek görüşemiyoruz”

Şakrak’ın Maviye Sürgün dizisinin çekimleri için 6 aydır Selimiye’de olduğunu ve çok sık görüşemediklerini söyleyen Düvenci, “Tabii evlilikte anlaşamadığımız günler oluyor, çektikçe güçleniyorsun. geçin ama şöyle bir durum var.Bülent 6 aydır Selimiye’de dizi çekiyor.Bir gün canı sıkılıyor ve çok yoruluyor… Dürüst olmak gerekirse bizi bir arada görmüyorlar ama aslında görenler de görüyor.”

“MUTLULUK HİKAYESİ YAZMAYALIM”

Paylaştığı “Misafirhane” şiirini çok sevdiği için yayımladığını ifade eden Düvenci, sözlerine şöyle devam etti: “Misafirhane şiiri en sevdiğim şiir… Gerçekten hayatımın şiiri… Artık duygudan ibaret… Önce gülüyorduk. .” Stresim var”… Bugün bunu kendime yapıyorum. Bülent bütün gece çalıştı ve şimdi Selimiye’de yatıyor… Dayanamadım, bunu söylemek istedim. Hadi mutluluktan mutlu olalım, ne yapardınız? Mutsuzluk hikayeleri yazmayalım.”

salihliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu