Ekonomi

Dustin Lee, LG Electronics’in yeni Türkiye Başkanı oldu

LG Electronics (LG), Türkiye’deki operasyonlarının başına Dustin Lee’yi atadı.

LG’den yapılan açıklamaya göre LG Electronics Türkiye Ülke Lideri Lee Ocak ayının prestijiyle göreve başladı. Sektörde 20 yılı aşkın küresel satış ve pazarlama deneyimine sahip olan Lee, ABD ve Asya pazarlarına hakimiyetiyle tanınmaktadır.

Kurum içinde ve dışında güçlü ve yakın bağlar kurmayı iş yapış tarzının bir modülü olarak benimseyen Dustin Lee, özellikle şube trendleri ve gelecek trendlerinin analizi üzerine çalışıyor.

Türkiye pazarına ve ilerideki ağır büyüme potansiyeline güvendiğini dile getiren Lee, şunları kaydetti:

“Kullanıcılara ‘daha iyi bir yaşam’ sunmayı hedefleyen tüketici deneyimi odaklı ürünlerimizi, yatırımcılarımız ve satış kanallarımız aracılığıyla Türkiye’deki tüketicilerle buluşturmaya devam edeceğiz. beyaz eşya, klima, TV ve ev eğlence sistemleri alanlarında ürünler.”

Zengin Türk kültüründen etkilendiğini ifade eden Lee, “Köklü bir geçmişe ve zengin bir kültüre sahip modern Türk toplumunu tanımaktan ve onun bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum. LG tüketicilerine teşekkür ediyorum. Türkiye’de Elektronik markamıza olan bağlılıkları, onu daha da güçlü kılacaktır.” terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu