Haber

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman Muhtarlarla Buluştu

Muhtarlarla bir araya gelen Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, “Kartepe’ye kent kimliği kazandırmak için yatırımlarımızı yaptık. Yerel yönetimlerimizin mihenk taşı olan muhtarlarımızla ilçemizi daha ileriye taşımak için büyük işler başardık” dedi.

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, muhtarlarla bir araya gelerek ilçede yapılan yatırımları değerlendirdi. Kocaman yaptığı konuşmada depremzede vatandaşlar için seferber olduklarını belirterek, “11 ilimizi etkisi altına alan depremin ardından ülke olarak seferber olduk. Tüm belediyeler deprem bölgesine giderek yeniden hayata başlamak için gece gündüz çalıştı. Depremin ardından ilçemizdeki yatırımlarımıza geri döndük. Mahallelerimizdeki ihtiyaçları gidermeye çalışıyoruz.”

Kartepe için tüm kurumlarla iş birliği içinde çalıştıklarını belirten Lider Kocaman, “Kartepe’ye kent kimliği kazandıracak yatırımlarımızı yaptık. Bu yatırımların yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Biz her zaman bir aradayız. Yerel yönetimlerimizin mihenk taşı olan muhtarlarımızla birlikte ilçemizi daha ileriye taşımak için çok büyük işler başardık. İnşallah çok daha büyük işlere birlikte imza atacağız” dedi. – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu