Ekonomi

Koçtaş’tan Kapalı Balkonlar İçin Dekorasyon Fikirleri

Koçtaş, kış aylarında kapalı balkonlarında keyifli vakit geçirmek isteyenlere dekorasyon fikirleri sunuyor. Kapalı balkonlarını dekoratif dokunuşlarla şık ve kullanışlı bir alana dönüştürmek isteyenler aradıkları fikirleri bulabilirler. Yaşayan Evler Blog’dan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Koçtaş mağazalarına koctas.com.tr ve Koçtaş taşınabilir uygulamasından erişilebilir.

Yaşam alanlarının tüm ihtiyaçlarını tek bir adreste toplayan Koçtaş, kış aylarında kapalı balkonlarının keyfini çıkarmak isteyenlere dekorasyon önerileri sunuyor.

Her alanda olduğu gibi iç mekan balkon dekorasyonunda da mobilya seçimi büyük önem taşımaktadır. Koçtaş uzmanları, mobilya seçiminde bölgeye uygun ve ihtiyaca cevap veren bir seçim yapılmasını öneriyor. Aynı şekilde sahada kullanılacak eserin üretildiği malzemenin seçimi de önemlidir. Plastik mobilyalar hafifliği sayesinde oldukça uygun fiyatlı ve pratik seçenekler olurken, ahşap ve metal balkon mobilyaları sağlam ve şık alternatiflerin ortasında yer alıyor. Bahçe salıncakları, iç mekan balkon dekorasyonunda koltuk veya masa direklerine alternatif olarak da kullanılabilir. Şık ve konforlu bahçe salıncağı, çağdaş bir balkon dekore etmek isteyenlerin öncelikli tercihi olarak öne çıkıyor.

Koçtaş uzmanları, kapalı balkonlarında yeterli alanı olanların depolama için dolap modellerini incelemelerini tavsiye ediyor. Şifonyerler, kapaklı dolaplar veya balkon duvarlarına monte edilebilen dolaplar veya raflar da balkon dekorasyonunda kullanılabilir. Dekorasyon için koltuk tercih edenler koltuk altlarını saklama alanı olarak değerlendirebilirler. Dekoratif saklama kutuları da kapalı balkonlarda düzenin sağlanmasına yardımcı olur.

Zemin dekorasyonunda montajı kolay yer karoları ile şık ve kullanışlı bir alan yaratmanız mümkün. Koçtaş uzmanları, yerdeki eski seramiklere yeni bir görünüm kazandırmak için karoların boyanmasını öneriyor. Duvar dekorasyonu için duvar boyası veya duvar kağıdı tercih edilebilir. Balkon dekorasyonunda kullanılan renk paleti ve dekorasyon tarzına uygun duvar panosu, çerçeve, tablo, halı gibi dekoratif çalışmalar ile iç mekan balkon dekorasyonu tamamlanabilir.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu