Yaşam

Konaktan neden taşındığını açıklayan Tülin Şahin, sözleriyle alay konusu oldu.

Yaptığı programlarda güzelliği, kusursuz fiziği ve başarısıyla adından söz ettiren ünlü model ve sunucu Tülin Şahin, konuk olduğu programda Kanlıca’daki lüks konaktan neden taşındığını anlattı.

“YALI’DA YAŞAMAKTAN SEVMİYORUM, DENİZİN ÜZERİNDE OLMAK YORUYORUM”

Portekizli iş adamı Pedro de Noronha’dan olaylı bir şekilde ayrılan ve şimdi kızı ve annesiyle birlikte yaşayan Tülin Şahin, “Dolapları Çeviriyoruz” programında bahçedeki evinden bahsetti ve şunları söyledi: “Ben de yaşadım. 15-16 yıl Suadiye’de bir villada oradan Kanlıca’da bir villada yaşadım yalıya taşındım ama yalıda yaşamayı sevmedim ağır sinüzit hastasıyım denizde olmak yorucu oldu hamileliğime denk geldi boğaz akıntısı da beni çok etkiledi kanlıcadan sonra seneler etiler de kaldım daha sonra bu rezidans tarabyaya geldim taşındım kızım ve annemle yaşıyoruz .”

ALIRLAR

Tülin Şahin’in bu açıklaması kısa sürede sosyal medyanın gündemine otururken, beraberinde komik yorumlar da geldi. Şahin için “Allahım bana böyle dertler ver” ve “Allaha şükür biz fakiriz ve böyle dertlerimiz yok” şeklinde yorumlar yapıldı.

mahmudiyeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu