Haber

Menemen, İzmir Büyükşehir’i mağlup etti

Menemen Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, dönemin ikinci maçında İzmir Büyükşehir Belediyespor’u 69-62 yenerek şampiyon oldu.

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde görev yapan Menemen Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, dönemin ikinci maçında İzmir Büyükşehir Belediyespor’u 69-62 mağlup etti. Menemen Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Pehlivan galibiyet haberini alır almaz Menemen Belediyespor takımını tebrik ederek, “Tebrikler Menemen’in gururu çemberin hanımları. Aldığınız bu sonuçla Menemen’i gururlandırdınız. İnanıyorum ki siz de öylesiniz.” Güzel bir sezon geçireceğiz. Her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Hoşçakalın” dedi.

Menemen Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, ligdeki üçüncü maçını 10 Aralık’ta Burhaniye Belediyespor ile oynayacak.

Menemen Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Pehlivan: “Tebrikler Menemen’in gururu pota hanımları”

Menemen’in; Sporu seven ve spora önem veren bir şehir olduğunu belirten Aydın Pehlivan, “Tebrikler çemberin kadınları Menemen’in gururu. Menemen Belediyesi Spor Kadın Basketbol Takımımız, İzmir Büyükşehir Belediyesi Kadın Basketbol Takımı’nı 69-62 yenerek hepimizi gururlandırdı. Menemen’imizi en iyi şekilde temsil eden ve mücadelesini başarı ile taçlandıran takımımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Menemen’e bu gururu yaşattığınız için her birinizi ayrı ayrı kutluyorum. Bu başlangıçla keyifli bir dönem geçireceğinize yürekten inanıyorum. Menemen Belediyesi olarak her zaman yanınızda olacağız.” – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu