Yaşam

Şevket Çoruh’tan ‘Arka Sokaklar’ açıklaması: Yoruldum

Arka Sokaklar dizisinde Komiser Mesut karakterine hayat veren oyuncu Şevket Çoruk, İnci Sözlük YouTube kanalına konuk oldu. Programın sunuculuğunu “Çakallarla Dans” dizisinin Senaristi Ali Tanrıverdi yaptı.

İzleyicilerden gelen soruları yanıtlayan Çoruh, diziye dönüp dönmeyeceğine ilişkin bir soruyu da şöyle yanıtladı:

“Mesut’la konuştum. Hani biraz agresif biri, çok laftan anlamaz. Bir daha asla dönmem dedi. Vallahi onu ikna edemedim, keşke gelse.” ikna oldu ama… Emekli olmak için çok ısrar ediyor, çok yorgun.”

‘ÇOK YORGUNUM’

Diziden neden ayrıldığı sorusuna yanıt veren Çoruh, “Elbette çok önemli ama 17 yıl sonra neden ayrıldığın cümlesi bana biraz şey oldu… Birincisi çok yoruldum, ikincisi çok yoruldum. tiyatroyla devam etmek çok zor.pandemi döneminde tiyatro 19 ay yetim kaldı kapandı tekrar toparlamak zorunda kaldım çok sebebi var ama dediğim gibi ben de yoruldum hatta çok sevdiğim bir karakter olmasına rağmen… Asıl sebep bu aslında.” söz konusu.

Tiyatroya daha çok önem vermek istediğini belirten oyuncu şu ifadeleri kullandı:

“Mesela 17 yıldır hiç kış filmi yapmadım. Yazın film çeken, kışın dizilerde oynayan bir insan oldum. Ama şimdi başka projelerde yer almak benim için başka bir fırsat. ” (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu