Haber

Son Günlerde Adı Seda Akman’la Anılan Cem Yılmaz’ın Tescilli Güzellerle Dolu Aşk Hayatını İnceliyoruz

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın bir ilişkide olmazsa olmazı, güzellik yarışması derecesi! Bu zamana kadar birliktelik yaşadığı kadınlar gösteriyor ki Cem Yılmaz gerçekten güzelden anlıyor. Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Seda Akman’la aşk yaşadığı sav edilen Cem Yılmaz, özel hayatıyla şaşırtmaya devam ediyor. Gelin, Cem Yılmaz’ın ‘güzelliklerle’ dolu aşk hayatını mercek altına alalım.

Şöhretinin ilk yıllarında başlayıp bir anda biten aşkı, gazete manşetlerine taşındı.

Cem Yılmaz, 1997’de gönlünü hem 1994 hem 1995 yıllarında Best Model derecesi alan Sema Şimşek’e kaptırdı. Aşkları çok kısa süren ikilinin birlikte bir fotoğrafı bile yok. İki ay aşk yaşadıktan sonra yollarını ayırdılar. Sema Şimşek daha sonraki yıllarda ünlü oyuncu Burak Hakkı’yla evlenerek bir erkek çocuk sahibi oldu.

“Kadınlar, onları güldüren erkeklerden hoşlanırlar.” tezini kanıtlayan bir ilgi.

İnanması sıkıntı olsa da gerçek! Demet Şener’le Cem Yılmaz, sadece bir ay süren aşklarıyla magazin gündemini epey meşgul ettiler. Yine Miss Turkey dereceli hatta birincisi olan Demet Şener; Cem Yılmaz’ın aşk yaşadığı hoş bayanlar listesinde yerini aldı. Demet, münasebetleri için ‘Beni çok güldürüyor, nasıl oldu bilmiyorum ama ona âşık oldum.’ diyerek açıklama yapmıştı. O periyot paparazilerden kaçmayı pek başaramayan ikili, kısa müddet sonra yollarını ayırdı.

Eğer tescilli bir güzelle birlikte olduysa ayrılıktan sonra gönlünü yeniden bir tescilli hoşa kaptırıyor.

Herkes Zeynep Tümerdem ve Cem Yılmaz’dan evlilik haberi bekliyordu. Çünkü ilişkileri, Cem Yılmaz’ın öbür münasebetlerinin bilakis üç yıl üzere uzun bir müddete yayılmıştı. Fakat ne yazık ki ayrılma kararı alan ikiliyi hayat, farklı istikametlere savurdu. Biten alakasının akabinde çok geçmeden gönlünü tekrar tescilli hoşlara kaptıran Cem’in ayrılık sonrası ilk ilişkisi de Deniz Barut’la oldu. Seçkine Model Look müsabakasıyla ismini duyuran Deniz Barut, Cem Yılmaz’la kısa süren ilişkisinin ardından kariyerine odaklandı.

Kaosun ayak sesleri duyulmaya başladı.

Cem Yılmaz ve 2000 Kanal D Miss Turkey üçüncüsü Cansu Dere’nin aşkı için farklı bir parantez açmak gerekiyor. Zira bu ikilinin bağı yıllar geçse de konuşulmaya devam ediyor. Cem Yılmaz’ın açık ara en uzun ilişkisi, Cansu Dere’yle yaşadığı ve altı yıl süren birlikteliği. Üstelik ikili için evlilik savları dolaşırken Cem Yılmaz, gönlünü Cansu Dere’nin çok yakın arkadaşı Ahu Yağtu’ya kaptırdı ve onunla evlendi.

Sürpriz bir aşk haberi.

İsmini duyan herkesin içinden ‘Çak bir selam canım baksana!’ diye mırıldandığı Ayşe Hatun Önal da Cem Yılmaz’la birlikte olan tescilli güzellerden biri. 1999 Miss Turkey’de Türkiye Hoşu unvanını alan Ayşe Hatun Önal’la herkesi şaşırtan bir aşka imza attı Cem Yılmaz. Kısa süre sonra biten ilişkilerinin ardından ise hiç açıklama yapmadı. Ayşe Hatun Önal da aldatma iddialarına ‘Beni aldatmak mümkün mü?’ diyerek cevap verdi.

Cem Yılmaz’ın kamuoyundan en çok onay alan alakası.

Cem Yılmaz, yılbaşında konuk heyet olduğu O Ses Türkiye yarışında müzik söyleyen 1991 Miss Turkey üçüncü hoşu Defne Samyeli’ye deyim yerindeyse hayran kalmıştı. Yarışmanın çekimlerinden kısa bir süre sonra aşk yaşamaya başlayan ikili için çok güzel yorumlar yapılıyordu. Ancak Cem Yılmaz gittikleri Alice Müzikali’nde gönlünü Serenay Sarıkaya’ya kaptırınca 1,5 yıllık ilişkiye son noktayı koydu.

Herkesi şoka uğratan Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz birlikteliği.

Defne Samyeli’ye ihanet edildiği fikri ve ortadaki yaş farkından ötürü çok eleştirilen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilgisi uzun sürmedi. Doğal ki Serenay Sarıkaya da 2010 Miss Turkey ikincisi, yani tescilli bir hoş.

Cem Yılmaz’ın adı şimdilerde Seda Akman’la anılıyor.

Emret Kumandanım dizisiyle ismini geniş kitlelere duyuran Seda Akman’ın Cem Yılmaz’la sevgili olduğu konuşuluyor. 1998 yılında Miss Palmolive ve 1999 yılında Best Fotomodel unvanlarına sahip olan Seda Akman’ın daha evvel Sarp Levendoğlu ve Arda Kural üzere isimlerle alakası olmuştu. Aşk argümanlarıyla ilgili iki taraftan da şimdi bir açıklama gelmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu