Teknoloji

Yeni Batman Arkham Oyunu Geliyor: Batman: Arkham Shadow!

Kısa bir süre önce yapılan duyuru ile yeni Batman Arkham oyunu ortaya çıktı. Bu yıl çıkması beklenen Batman: Arkham Shadow ile ilgili olarak verilen ilk detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: İptal Edilen Batman Oyunu Görüntüleri Paylaşıldı


Bildiğiniz gibi 2015 yılından bu yana yeni bir Batman Arkham oyunu görememiştik. Rocksteady Studios tarafından geliştirilmiş olan oyun, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulmuştu. Aradan geçen sekiz yıllık sürenin ardından, bu sene yeni Batman Arkham oyunu ile buluşacağız. Ne var ki birçoğumuz açısından sevincimiz kursağımızda kalacak gibi görünüyor.

Yeni Batman Arkham Oyunu ile Tanışın: Batman: Arkham Shadow

Yeni duyurulan Batman: Arkham Shadow, net bir tarihe sahip değil iken sadece Meta Quest 3 için çıkacak. Bu da, 2016 yılından sonra bir sanal gerçeklik cihazına çıkacak olan ilk Batman Arkham oyunu olacağı anlamını taşıyor.

Warner Bros. Interactive Entertainment ve DC ortaklığında Iron Man VR oyununun da geliştiricisi olan Camouflaj ve Oculus Studios tarafından geliştirilmekte olan yeni oyunda, hikayeye göre Gotham City bir kez daha tehlikeye düşecek. Şehri kötülükten kurtarmak da Batman olarak bir kez daha bize düşecek.

Şu an için oyun hakkında pek bir şey verilmiş değil. Mesela ana karakteri kimin seslendireceği gibi. Ancak söylenene göre, 7 Haziran 2024 Cuma günü başlayacak olan Summer Game Fest 2024 sırasında merak edilen bütün detaylar verilecekmiş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu