Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gitmek, trafik levha ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre, Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara-Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü dahil) Kesimi Otoyolu Gelibolu Güney-Lapseki kavşakları 1-3. 1915 Çanakkale Köprüsü ve yaklaşım viyadüklerinde yapılan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle kilometrelerce sağ şerit ve yer yer sol şerit çift yönlü trafiğe kapatıldı.

Toprakkale-İskenderun (TİS) Karayolu Payas-İskenderun Kavşağı 3-6. kilometre, Adana yönü üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılmış, ulaşım Hatay istikametinden çift yönlü ve denetimli olarak sağlanmaktadır.

Ankara Çevre Yolu Kavşağı-Ankara-Kırıkkale yolu 25-27. kilometrelerdeki üretim çalışmalarından dolayı Ankara-Kırıkkale ve Kırıkkale-Ankara istikametlerinde şerit daraltma yapılıyor.

Adapazarı-Karasu yolunun 40-42. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım Karasu istikametinden çift yönlü olarak yapılıyor.

Aksaray-Ortaköy yolu 9-11, Ceyhan-Çukurköprü yolu 35-42. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak gerçekleştirilmektedir.

0-1 Karabük-Eskipazar yolu. kilometre (Kardemir Kavşağı), kavşak düzenleme çalışmaları nedeniyle ulaşıma ayrılan yolun bir kısmından çift taraflı izin veriliyor.

Çatalzeytin-Türkeli-Ayancık yolunun 32-36. kilometrelik (İkisu Köprüsü) ulaşım heyelan iyileştirme çalışmaları nedeniyle denetimli olarak sağlanmaktadır.

Diyarbakır-Silvan yolunun 50-52. Kilometrelerce süren imalat çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Piraziz-Giresun-Espiye yolunun 32-55. Keşap, Geçilmez ve Arıdurak tünellerinde elektrik tesisatı bakım onarım çalışması nedeniyle bugün ve yarın 08.00-17.00 saatleri arasında tek şeritten denetimli olarak ulaşım sağlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu