Yaşam

Aydın Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için dolu dolu bir program hazırladı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, TBMM’nin kuruluşunun 103. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Aydın Dokuma Parkı’nda dolu dolu bir program hazırladı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu, düzenlenecek etkinliklere tüm çocukları davet etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı her yıl birçok etkinlikle coşkuyla kutlayan Büyükşehir Belediyesi, bu yıl da bu geleneği sürdürüyor. Aydın Dokuma Parkı’nda gerçekleştirilecek etkinlik 21 Nisan Cuma günü başlayacak. Cuma günü çocuklar gün boyu şişme oyun setlerinde eğlenceli vakit geçirecek. 22 Nisan Cumartesi ve 23 Nisan Pazar günleri ise etkinlikler saat 13.00’te başlayacak. Her iki günde de sahne şovları, aktivite çadırları, şişme oyun parkları ve ödüllü saha oyunlarının gerçekleştirileceği etkinliklerde çocuklara çeşitli ikramlar sunulacak.
 
23 Nisan Pazar günü Otizm Takviye Merkezi’ne katılan çocuklar çeşitli gösteriler sunacak. Tüm etkinlikler ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı her yıl olduğu gibi bu yıl da coşkuyla kutlayacaklarını söyleyen Önder Çerçioğlu, tüm çocukları Aydın Dokuma Parkı’na davet etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ortahisar-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu