Haber

Ebru Gündeş’in görüşmeyi reddettiği bir kız kardeşi olduğunu biliyor muydunuz?

Arabesk müziğin sevilen isimlerinden Ebru Güneş, mesleğindeki başarısının yanı sıra ailevi sorunlarıyla da magazin gündeminde. 2021 yılında yaşanan boşanmanın ardından dergide adından sıkça söz ettiren ünlü müzisyenin babasıyla hiç görüşmediği uzun süre konuşulmuştu. Ebru Gündeş’in yıllardır görmediği bir kız kardeşi olduğu ortaya çıktı.

Neşe Demirkat ile konfeksiyon işçisi olarak çalışırken tanışan ve hayatı tamamen değişen Ebru Gündeş, 1993 yılında çıkardığı ilk albümüyle sektöre damgasını vurdu.

Daha albümü çıkmadan Emel Sayın’ın vokalisti olarak çalışmaya başlayan Gündeş, genç yaşta rol aldığı bu kesimde büyük bir sanatçı olmuştur.

İlk albümünden itibaren milyonlarca satışa ulaşan Gündeş, yavaş müziğin güçlü sesi olarak herkesin dilinde dolaşmaya başladı.

1999 yılına kadar Raks Müzik bünyesinde çalışmalarını sürdüren Gündeş, o dönemde beş albüme imza attı.

Ardından 1999 yılında Universal Music ile anlaşan ve “Dön Ne Olur” albümünü tanıtan ünlü müzisyen herkesi korkutmuş ve stüdyoda kameralar önünde beyin kanaması geçirmesiyle anılmıştır.

Tarihte kaydedilen ilk beyin kanaması anı olarak literatüre kazındı. Sonrasında uzun süre tedavi görüp istirahat eden ünlü müzisyen, sağlığına kavuştuktan sonra müzik çalışmalarına geri döndü.

Bırakın evlilik sürecini, ailevi sorunlarla gündeme gelen Ebru Güneş, kendisini 4 yaşında terk eden babasıyla görüşmediği haberiyle herkesi üzdü.

Remzi Gündeş, Ebru Güneş’in annesiyle evliliğini bitirdikten sonra yeniden evlendi. Müzisyen, yıllar sonra Bakırköy’de bir antikacıda oturan babası Remzi Gündeş’in kendisine ev aldığını ancak babasının kabul etmediğini öğrendi. Siroz ve KOAH ile mücadele eden Remzi Gündeş, sağlığı bozulunca 2020 yılında 76 yaşında hayatını kaybetti.

Ebru Gündeş, babasının ölümünü o dönemde basına duyurmadı ve babasını 2 kuzeniyle birlikte toprağa verdi.

Babasıyla görüşmediği halde her ihtiyacında yanında olan ve tedavisine destek olan Ebru Gündeş, babası Remzi Gündeş’e, ‘Ben ona hiç bakmadım ama o benimle ilgilendi. Kim onun hakkında en ufak bir söz söylerse canını alırım. Allah kızımı korusun. Hızır gibi büyüdü.’ dedi.

Remzi Gündeş’in ikinci evliliğinden bir kızı daha olduğu ortaya çıktı ve ablası Ebru Gündeş ile görüşmek istese de ünlü şarkıcı bunu kabul etmedi.

Remzi Güneş, Ebru Güneş ile yaptığı röportajda kızı Alara yani torunuyla hiç görüşüp görüşmediği sorusuna, “Benim çocuğum yok, torunum var. Ama çok isterim” yanıtını verdi. gerçek bir oğlu ve torunu olması.’ dedi.

Ablası Aslıhan Gündeş Akça’nın ablası Ebru Güneş’e olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

İddialara göre ablası Ebru Gündeş ile görüşmek isteyen Aslıhan Gündeş Akça, kendisine sosyal medyadan birkaç kez mesaj gönderdi. Ancak Ebru Gündeş, görüşmek istemediği için bu gazetelerin hiçbirine yanıt vermedi.

Aynı zamanda Aslıhan Gündeş Akça’nın da birkaç yıl önce sosyal medyada Ebru Gündeş ile ilgili bir paylaşım yaptığı söylenmişti.

Paylaşımda, Gündeş’in konserine gittiğini ancak şarkıcının onu görmezden geldiğini söyledi.

‘Konser güzeldi. Çok eğlendim. Ancak tanıdıklarınızı görmezden gelmek onun duruşuna uymuyordu. Ama yine de ben varım ve seni seviyorum.

hozathaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu